Ana sayfa Tanıtım İzmir Cinsel Terapi

İzmir Cinsel Terapi

18
0
PAYLAŞ

İzmir ilinde faaliyet gösteren kliniğimiz, İzmir cinsel terapi hizmeti sağlamaktadır. Yaş grubu fark etmeksizin, yetişkin kişilere hizmet veren kliniğimizde belirli sağlık sorunları irdelenmektedir. Cinsellik oldukça önemlidir. Kişinin cinsel gelişimini tamamlayabilmesi ve cinsel kimliğini keşfedebilmesi, terapi seansları sayesinde mümkün olur. Eskiye göre artık insanların çekinmeden gidebildiği, hem eğitim hem de hizmet aldığı bu merkezler sağlık kuruluşlarıdır. Kliniğimiz de bu alanda hizmet sağlar ve aynı zamanda İzmir’in en çok bilinen ve en çok tercih edilen merkezleri arasında yer almaktadır. Bizden destek almak için kliniğimize gelen danışan sayımız her geçen gün yükselmektedir. Hizmetimizin ücretleri uygun olmakla beraber, çiftlerin sağlıklı bir şekilde ilişkiye devam etmeleri için elimizden geleni yapmaktayız. Cinsellik sırasında pek çok sorun meydana gelebilir. Bu sorun partnerlerden herhangi birinden kaynaklanırken, karşılıklı olarak da meydana gelebilir. Kısa süreli sorunlar oluşabileceği gibi, uzun süreli ve çözümü için mutlaka cinsel terapi hizmeti alınması gereken birçok sorun bulunmaktadır.

 

Hizmeti Nasıl Alabilirim?

İzmir cinsel terapist olarak hizmet vermekte olan hekimlerimiz, uzman psikologlarımız ile beraber çalışmakta ve tamamen psikolojik ve bilimsel testler yapılarak hastaların mevcut problemleri belirlenmektedir. Cinsel ilişki sırasında yaşamış olduğunuz sorunların temel nedeni fiziksel olabileceği gibi psikolojik kaynaklı da olabilir. Sorunun tespiti ve ardından iyileştirilmesine yönelik çalışmalar, cinsel terapi merkezlerinin verdiği hizmetler arasında yer almaktadır. Sizin de bu alanda yardıma ihtiyacınız varsa, merkezimiz, sizin için en donanımlı hizmeti sunacak yerler arasında ilk sırada yer almaktadır.

Erken boşalma, ilişki sırasında isteksizlik, vajinismus, erekte olamama ve benzer problemlerin hepsi, merkezimizde görmüş olduğunuz terapiler ile çok kısa bir süre içerisinde düzelebilmektedir. Bu sebepten ötürü yardıma ihtiyaç duyduğunuzda merkezimize gelebilir ve randevu ile bu sorunu kısa sürede çözebilirsiniz.

Cinsel terapi seansları çok uzun sürmemekle beraber genellikle birkaç seans sürmektedir. Birkaç seansın sonunda çift yeniden sağlıklı ve uzun süreli bir cinsel hayata kavuşabilir, son derece hızlı bir şekilde, ilişkilerindeki heyecanı tekrar yakalayabilirler. Sizleri de aramızda bekliyoruz.

Aile danışmanlığı ve Cinsel terapi alanında yetkin olan Psikolog M. Berk KARAOĞLU gerek İzmir- Alsancak’ta ki danışmanlık merkezinde gerekse Online Terapi ile şehir dışı ve yurtdışındaki kişilere yönelik psikolojik destek vermektedir. Randevu ve bilgi için 02324222628 veya 05325074940 no lu telefondan destek alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here