Ana sayfa Tanıtım İzmir Vajinismus

İzmir Vajinismus

15
0
PAYLAŞ

Dünyada hanımların yaşadıkları en büyük sorunların başında vajinismus gelmektedir. Oldukça önemli bir sorun olan bu hastalık, özellikle doğu kökenli toplumlarda görülmekte, hanımların psikolojik olarak kendini rahatsız hissetmesine ve cinsel ilişki yaşarken sıkıntı çekmesine neden olur. Mutlaka çözülmesi gereken bu hastalık, İzmir vajinismus tedavisi ile kısa sürede çözülebilmektedir. Kliniğimiz, İzmir’in seçkin ilçelerinden birisinde yer almakta ve kısa süre içerisinde vajinismus tedavisi sunmaktadır. Cinsellik kadınlar için önemli bir korku oluşturmakta beraberi bu sorundan muzdarip olan hanımların hiçbir şekilde cinsel ilişkiye giremediklerini söylemek mümkün. İlişki sırasında yaşanan ağrı ve kanama bu hastalığın en büyük belirtileri arasında yer alabilir. Zira söz konusu hanım bu hastalıktan muzdaripse, vajen yeteri kadar kasılmaz, bu da ilişki sırasında bir ağrı ve kanamaya sebebiyet verir. Hem yurt içinde hem de yurt dışında çok sayıda danışanı bulunan kliniğimizden siz de destek almak isterseniz, bizi arayabilirsiniz.

 

Sorun Neden Kaynaklanır?

Vajinismus İzmirde de hanımlar tarafından çekilen bir hastalık. Psikolojik kökenli olduğu için cinsel terapi seansları ve bilinçlenme ile kolay bir şekilde çözülebilmekte. Ancak bu hastalığı yaşayan pek az kişi gerçekten tedavi alarak bu sorunu çözmeyi tercih ediyor, zira bu sorunu utanılacak bir durum olarak görüyor. Hanımların birçoğu cinsel ilişki sırasında başarılı olamadığından ötürü kendini eksik ve yetersiz olarak görüyor. Kısaca bu hastalığın, hastada çok önemli psikolojik etkileri olduğunu söyleyebiliriz. Mümkün olduğu kadar kısa bir süre zarfı içerisinde çözülmesi gereken bu hastalık, artık bilimsel yöntemler ile oldukça kolay.

Tavsiye ediyorum vajinismus başlığı ile her gün onlarca kadın kliniğimizden memnuniyetini belirtmekte, bizi bu sorunu yaşayan hastalara önermektedir. Bu konuda destek almak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımız alanında son derece tecrübeli isimler olmakla beraber, eşlerin cinsel terapi seanslarını gerçekleştirmekte ve başarılı işlemler uygulamaktadır. Parmak egzersizleri ve çeşitli çift egzersizleri ile bu sorunu aşmanın mümkün olduğunu bilmeniz gerekiyor, artık vajinismustan korkmanıza hiç gerek yok, siz de bu sorunu aşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Aile danışmanlığı ve Cinsel terapi alanında yetkin olan Psikolog M. Berk KARAOĞLU gerek İzmir- Alsancak’ta ki danışmanlık merkezinde gerekse Online Terapi ile şehir dışı ve yurtdışındaki kişilere yönelik psikolojik destek vermektedir. Randevu ve bilgi için 02324222628 veya 05325074940 no lu telefondan destek alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here