Ana sayfa Tanıtım Yücel Elektronik Elektrikli Bisiklet Tamir ve Servisi (Eskişehir)

Yücel Elektronik Elektrikli Bisiklet Tamir ve Servisi (Eskişehir)

73
0
PAYLAŞ

Yücel Elektronik Elektrikli Bisiklet Tamiri

Elektrikli bisiklet söz konusu olduğunda Eskişehir’de biz, Yücel Elektronik bir Stmax ve Asya elektrikli bisiklet eskişehir yetkili servisi olarak hizmet vermekteyiz. Elektrikli bisiklet söz konusu olduğunda gerekli olan birtakım bakım işlemleri yapılması gerekir. Farklı parçalarda farklı sıkıntılar meydana gelebilir. Aslında elektrikli bisikletler motorlarının basitliği sayesinde yanlış kullanım olmadığı veya bakımlarının düzenli olarak yapıldığı takdirde kolay kolay sıkıntı çıkartmayan makinelerdir. Bununla birlikte bazen elektrikli bisiklet kullanıcıları yapılmaması gereken davranışlarda ve yanlış kullanım koşulları altında bulunarak elektrikli bisikletlerin parçalarına zarar veriyor. Bu gibi durumlarda tamir edilerek elektrikli bisikletlerinizin yeniden iş görür, çalışabilir hale gelmesi gerekiyor. Yücel Elektronik olarak biz, her türlü elektrikli bisiklet tamirini ve onarımını yapmaktayız.

Kimi zamanlarda bir tek parça zarar görmüş olabilirken kimi zamanlarda ise birden fazla parçanın zarar görmesi de hiç şaşırtıcı bir durum olmuyor. Bu gibi durumlarda tamir ve onarım yapmak sureti ile elektrikli bisikletlerinizi yeniden çalışır duruma getirebiliyoruz. Fakat bazı durumlarda aşırı zorlanma gibi ya da kullanımda büyük hataların yapılması gibi, parçaları yakabiliyor elektrikli bisiklet kullanıcıları. Bu gibi durumlarda hasar gören, yanan ve kullanılamaz hale gelen parçaların değişmesi gerekiyor. Yine bu noktada biz devreye giriyoruz. Parça değişimlerini de yapmak ile beraber yedek parça satışlarımızla da hizmet veriyoruz.

Söz konusunun elektrikli bisiklet olduğu her alanda biz varız. Eskişehir de Stmax ve Asya yetkili servisi olarak hizmet vermekteyiz. Peki, müşterilerimize sunmakta olduğumuz hizmetler neler? Şu şekilde sıralamak gerekirse:

 1. Elektrikli bisiklet tamiri
 • Elektrikli bisiklet motor tamiri
 • Elektrikli bisiklet beyin tamiri
 • Elektrikli bisiklet sargı tamiri
 • Elektrikli bisiklet sensör tamiri
 1. Elektrikli bisiklet malzemeleri
 2. Elektrikli bisiklet bakımı
 3. Elektrikli bisiklet yedek parçası
 4. Elektrikli bisiklet akü değişimi
 5. Elektrikli bisiklet satışı
 6. Elektrikli bisiklet alarm montajı
 7. Elektrikli bisiklet yetkili servisi

Kısacası daha önce de belirtmiş olduğumuz gibi söz konusu elektrikli bisiklet olduğunda, Eskişehir de uğramanız gereken adresin adı Yücel Elektronik.

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ;

YÜCEL ELEKTRONİK: İSMAİL YÜCEL

TEL: 0 222 233 73 44  GSM: 0543 204 20 43

ADRES BİLGİLERİ: Atatürk caddesi, Ulusal Sok, Ata Sitesi, No: 3/B Eskişehir ( ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ARKASI )

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here